Link Çözüm Ortağı

     Editör Bilgi İşlem halen Link Kurumsal Kaynak Planlaması, Link Üretim Yönetim Sistemi, Link İnsan Kaynakları, Link Web Uygulamaları, Link Yeni Nesil programlarına üst seviyede, Link Çözüm Ortağı ve Destekcisi olarak dürüst ve kaliteli hizmet vermektedir.

Özel Yazılım Hizmetleri

    Siz Değerli Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları özel yazılımların hazırlanması konusunda da hizmet vermekteyiz.Editör Bilgi İşlem , bilgi birikimi ve deneyimi ile firmanız için gerekli olan en stabil yazılımları üretmektedir. Teknolojik gelişmelere uygun, firmaların istek ve talepleri doğrultusunda sektörel, özel yazılımlar geliştirmekteyiz.Geliştirilen projelere eğitim ve destek hizmetlerini de birlikte yürütmekteyiz.

Web Tasarım & Yazılım Hizmetler

    Müşterilerimizin istekleri ve ihtaçları doğrultusunda tasarlanan web sayfalarınız kurumsal ihtiyaçlarını karşılamakta, Ürünlerinizin, Firmanızın Tanıtımını gerçekleştirmekteyiz.Web Tasarım Konusunda Detaylı Bilgi ve Fiyat Almak İçin iletişim Sayfasından İrtibat Kurunuz.

PERİYODİK BAKIM

    Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz dönemlik ya da yıllık bakım anlaşmaları, düzenli bakım servisi ile problem oluşumunun önüne geçilmesini, oluşan problemlerin çözümünü asgari zamana çekilmesini sağlıyoruz.

MARKA & OEM PC SATIŞ

    Firmamız marka bazında istekleriniz doğrultusunda her türlü markayı temin edip bilgisayarların satış ve satış sonrası teknik hizmetlerini yüklenmekte olup, aynı zamanda oem ürünler ve sarf malzemeler noktasında da ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

SUNUCU YÖNETİMİ

    IBM - HP Markaları başta olmak üzere sunucu çeşitlerinin satışı ve kurulumu en önemlisi de Satış Sonrası Teknik Desteğini Uzman Ekibimizle Siz Değerli Müşterilerimize Sunmaktayız.

PC ve NOTEBOOK TAMİRİ

    Garanti süresi geçmiş bilgisayar yada notebook'unuzun tamir,bakım,servis hizmetlerini vermekteyiz.Bu Konuda ki Hizmetlerimiz PC ve NOTEBOOK Arızalarının Tümünü Kapsamaktadır.

VERİ YEDEKLEME & KURTARMA

    Dosyalarınızı ve bilgilerinizi düzenli olarak yedekleyerek, donanım arızası, siber hırsızlık veya kullanıcı hataları sonucu meydana gelen veri kayıpların önüne geçebilirsiniz.Fiziksel ya da yazılımsal problemler nedeniyle sorun yaşanan her türlü harddisk, USB bellek, hafıza kartı ve benzeri medyadan veri kurtarma işlemlerinin gerçekleştirilmesine yardımcı oluyoruz.