Biz Kimiz

    Editör Bilgi İşlem

     Editör Bilgi İşlem Ltd.Şti. 1995 yılında Bursa’da kurulmuştur. İlk hedefi Link programlarının satışı ve hizmetini vermek olan Editör Bilgi İşlem, 1995 yılından beri, hızla büyüyerek özel proje ekibi ve teknik kadrosuyla anahtar teslim çözümler üretecek duruma gelmiştir.
 
    Editör Bilgi İşlem halen Link Kurumsal Kaynak Planlaması, Link Üretim Yönetim Sistemi, Link İnsan Kaynakları, Link Web Uygulamaları, Link Yeni Nesil programlarına üst seviyede, dürüst ve kaliteli hizmet vermektedir.

     Editör Bilgi İşlem bu ürünlerin dışında, Link Programlarıyla entegre çalışan daha birçok yazılım yapmış ve yapmaktadır.

    Editör Bilgi İşlem amacını öncelikle müşteri memnuniyeti üzerine kurmakta ve hizmet kalitesinden taviz vermeden,her geçen gün müşteri sayısını arttırmaktadır.Halen Bursa, İstanbul, Balıkesir, Bilecik, Yalova, Eskişehir, Çanakkale, Uşak illerinde, ayrıca Mısır ve Kıbrıs’ta destek vermektedir.

Hedeflerimiz

Teknolojiyi müşterilerimize fayda sağlayacak şekilde yönetmek öncelikli hedefimizdir.

Dünyadaki tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek, şirket altyapısını sürekli yenilemek ve bilgi teknolojileri konusunda çağa damgasını vuran dünya şirketlerinin tüm kaynaklarını, bilgi ve deneyimlerimizle birleþtirerek, müşterilerimize artı değer sağlayan çözümler üretmek hedefimizdir.Görevimiz

Sağladığımız hizmetler kişi yada kurumlara %100 fayda sağlar.

Hizmet verdiğimiz sektörde tüm müşterilerimizin gereksinimlerine anında odaklanarak etkili ve kalıcı çözümler üretmek ayrıcalıklı görevimizdir. Çözüm ortağı olduğumuz kişi ve kurumların teknolojik yenilikleri yakından takip edebilecek zaman yada şartların oluşmadığı durumlarda sizler için gelişen teknolojiyi yakından takip eden şirketimizden faydalanabilirsiniz.